Bağcılar
Boyacı Ustası
Boya Badana


Bağcılar boyacı ustası 21 mahallede hizmet vermektedir.

 1. Bağcılar: 0532 659 79 36
 2. Boyacı Ustası:

Bağcılar'da dekorasyon ve tadilat işleriniz birikmeye başladıysa, hiç bitmeyecek gibi görünen bir "yapılacaklar" listeniz varsa, O büyük ev yenileme projesini ertelemeden bize ulaşın. Bağcılar boya badana ustalarımız için metre kare hiç önemli değil. Bağcılar'daki boyacı ustaları büyük yada küçük tüm mekânların rengini, atmosferini değiştirip, güzelleştirmektedir. Hemen bizi arayın, Bağcılar'daki evinizi boyayalım..

İletişim
0532 659 79 36

Boya badana konusunda kendini geliştirmiş, (MYK) mesleki yeterlilik belgesi bulunan nitelikli Bağcılar boyacı ustası, içinde bulunduğumuz bu süreçte evde yaşamanın keyfini çıkarmanız için evinizi düzene sokmanıza yardımcı olacak (en azından boya badana konusunda) deneyimli profesyonellerdir.

Bağcılar'da sadece ev yok elbette.. Bizim boya badana ustalarımız Bağcılar genelinde ofis ve kurumsal firmaların dış ve iç cephesinin boyanması konusunda hizmet verebilecek tamamen lisanslı ve sigortalı çalışan kalifiye boya badana ustasıdır.

Bağcılar'da Nerelerdeyiz?


Diğer Hizmet Bölgeleri


Barbaros Mah, Çınar Mah, Fevzi Çakmak Mah, İnönü Mah, Kazım Karabekir Mah, Yavuz Selim Mah, Yenigün Mah, Yıldıztepe Mah, 15 Temmuz Mah, Bağlar Mah, Hürriyet Mah, Kirazlı Mah, Yenimahalle Mah, 100. Yıl Mah, Demirkapı Mah, Fatih Mah, Kemalpaşa Mah,

Bağcılar İç Cephe Boyacı Ustası


Bağcılar'da bir mekanın ev yada ofis fark etmeksizin iç cephe rengini değiştirerek işinize veya evinize gelenleri etkileyebilirsiniz. Bağcılar bölgesinde yaşıyor ve güvenilir, tecrübeli ve uygun fiyatlı boya badana ustaları, boyacı arıyorum diyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Tüm Bağcılar iç cephe boyama ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Çoğu zaman Bağcılar iç cephe boyası aynı gün tamamlanabilir. Daha fazla zaman gerektiren iç mekan boya projeleri için size uygun gün belirlenerek çalışma yapılır. Ücretsiz fiyat teklifi almak için bize ulaşın.

Bağcılar'da yaptığımız her boya badana işinden büyük gurur duyuyoruz. Ürünlerde ve mevcut uygulama tekniklerinde sadece en iyiyi kullanıyoruz. Bağcılar'daki evinizin mutlak en iyiyi hak ettiğine inanıyoruz. İç cephe boya ustası yıllar içinde yüzlerce konut boyama işini tamamladı ve verimli olmak, mükemmel işçilik sağlamak için ne yapması gerektiğini biliyor. İşin sonunda bizim kadar gurur duyacağınıza eminiz.

Boya badana sonrası bir damla boya bulmak imkasızdır.

Ayrıca Bağcılar'daki evlerin bir evden daha fazlası olduğunu da biliyoruz. Kaliteli bir iç cephe boyası ile evin değerini artırmanıza yardımcı olabiliriz. Yıllardır insanların evlerini yenilemelerine ve iyileştirmelerine yardımcı oluyoruz. Pervazları, kestirme, rötuş işlerini, köşeleri, alçıpan niş gibi girinti, çıkıntıların olduğu bölgelere özellikle ince işçiliklere dikkat edeceğiz. Baştan sona sonuçlardan etkileneceksiniz. Bağcılar boya ustası, evinizi hayal ettiğiniz eve dönüştürecektir. En iyi renkleri ve boyaları seçmenize yardımcı olmaktan yerinde kapsamlı temizliğe kadar, işimize hak ettiği saygıyı gösteriyoruz. İç cephe boyama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.

Bağcılar Dış Cephe Boyama


Dış cephe boyama işinizin amacı ister tamir etmek, ister yenilemek, ister Bağcılar'daki evinizin görünümünü güzelleştirmek olsun, yeni bir kat boya, evinizi yeniden şekillendirme ihtiyaçlarınız için düşük maliyetli bir çözüm olacaktır. Bağcılar dış cephe boyama ustası ekibi Bağcılar'daki ev sahiplerine boya badana hizmetleri sunan ehil ustalardan oluşmaktadır. Kişiliğinizi ve estetik anlayışınızı yansıtan doğru boyaları ve kaplamaları seçmenize yardımcı olurken, evinize değer katan ve çekiciliğini artıran tecrübeli Bağcılar dış cephe boyacılarıyız. Bağcılar boyacı ustası evinizin dışını yeniden boyadığında potansiyel olarak evinizin değerine binlerce Türk lirası ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Dış cephe boyama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

Galeri


Boya Badana Fiyatı Hesaplama


Boya badana maliyet hesabı yaparken;

 • Tek odayı mı yoksa tüm evi mi boyatmak istiyorsunuz?
 • Zaten yaşadığınız, mevcut evinizde tüm odalar yeniden mi boyanacak yoksa yeni yapılan bir inşaat evde ilk defa mı boya badana yapılacak?

Bağcılar'daki evinizi profesyonelce boyamak ve sağlıklı fiyat bilgisi verebilmek için yukarıdaki gibi bazı bilgileri bilmemiz gerekiyor. Bağcılar bölgesinde bugün 2 + 1 ortalama 85 metrekarelik bir daire boya badanası ortalama maliyeti 6.500 lira ile 8.000 lira arasında ödüyorsunuz. 25-30 metrekare tek bir oda için yaklaşık 2.750 TL ile 3.250 TL arasında ücret ödersiniz. Bu fiyatlar, zemin hazırlık, onarım ve diğer faktörlerin miktarına bağlı olarak değişebilir. Yukarıda iletilen fiyatlar maksimum 270 cm tavan yüksekliği içindir. Tavanlarınız daha yüksekse, toplam fiyata ek adım başına yaklaşık %9 eklemelisiniz. Bağcılar boya badana fiyatları tüm duvarlara 2 kat açık renkli boya, standart tavanlara 2 kat badana uygulanacağı varsayımıyla hesaplanır. Mobilyaların taşınması veya kaplanması, pervazların boyanması, alçıpan ve dış duvar hasarlarının tamiri veya kapı / pencerelerin boyanması bu fiyata dahil değildir. Odaları daha koyu renklerde boyamak istiyorsanız, uygun renk ve renk doygunluğu elde etmek için 2 kattan fazla boya gerekecek ve böylece maliyeti artıracaktır. Desenli tavan ve duvarlarınız varsa Bağcılar boya ustaları kaliteli bir iş yapabilmek için çok daha fazla zaman harcaması gerekecektir, bu nedenle maliyetler daha da artacaktır. Bağcılar'da doğru fiyat bilgisi almak için mutlaka ustalarımıza danışın.

Boya Badana İşçilik Fiyatları


Ortalama olarak, Bağcılar'da ev sahiplerinin profesyonel boya badana işçiliği ve malzemeleri için metrekare başına 100-150 TL harcadıklarını öğrendik. Böylece 3+1 130 metre kare bir evi boyamanın maliyeti ₺13.000 ile ₺15.000 arası olur. Toplam metrekare, iş karmaşıklığı ve kullanılan astar ve boya kalitesine bağlı olarak maliyet metrekare başına 150-200 liraya kadar çıkabilir. İşçilik yada emek, toplam maliyetin %75-80'ini oluşturmaktadır. Dokulu duvarlara veya tavanlara sahip olmak istiyorsanız, m² başına iş için en az %50 daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir. İç cephe boyası fiyat ve kalite açısından gerçekten farklılık gösterir. Bağcılar'da nalburda satılan markası olmayan ucuz boyaları litresini 50-60 TL fiyata sahip olabilirsiniz. Ancak Polisan, Dyo, Fawori, Marshall, Filli Boya gibi çok yüksek kaliteli pigmentlere ve benzersiz renklere sahip üst düzey markaların litresi 140-160 TL'ye kadar mal olabiliyor.

Bağcılar Boya Ustası Fiyatları


Bağcılar'da çoğu profesyonel boyacı ustası ya metrekare ya da tüm ev için ücret aldığını unutmayın. Bununla birlikte, yalnızca küçük bir alanı (bir veya iki oda) boyamak istiyorsanız, alan azaldıkça metrekare başına maliyetiniz artacaktır. Ancak, ev alanı arttıkça, metrekare başına maliyetiniz azalır. Bağcılar'daki her dekorasyon projesinde olduğu gibi, ölçek ekonomisi işinizin maliyetini belirler. Diğer boyacılardan fiyat aldığınızda büyük olasılıkla farklı fiyatlarla karşılacaksınız. Tecrübeli, köklü bir iç mekan boyama ustası, yeni başlayan küçük bir şirketten yada amatör ustadan %15-20 daha yüksek boyama fiyatlarına sahip olacaktır. Bağcılar'da boya badana ustasıyla anlaşmadan önce, kullanılan tüm malzemeler, boyalar ve işçilik fiyatını doğru aldığınızdan emin olun. Kaç kat boya uygulanacağını ve kullanılacak boyanın markasını öğrenin. Bağcılar boya badana ustalarımız genellikle Jotun, Marshall, Polisan, Dyo gibi kaliteli markaları kullanır.

0532 659 79 36

Ucuz Boyacı Ustası Dezavantajları


İç cephe boyama, elektrik veya sıhhi tesisat işlerinin aksine oldukça kolay bir iş gibi görünebileceğinden, paradan tasarruf etmeye ve Bağcılar'daki en ucuz boya badana fiyatı almaya çalışmak caziptir. Sonuçta, profesyonel bir boya badana işi ne kadar zor olabilir?

Gerçek şu ki, özensiz bir boyama işinde ters gidebilecek pek çok şey vardır ve berbat sonuçlar anında görünür olacaktır. Tavanı ve duvarları hazırlamak ve herhangi bir hasarı dikkatlice onarmak başarılı bir işin %50'sidir. Bununla birlikte, Bağcılar'daki diğer ucuz boyacılar genellikle işin bu bölümünde acele eder. Sonuç olarak, duvarlarda küçük delikler, boya lekeleri, köpüren boya ve diğer çirkin hatalar görürsünüz.

Son olarak, doğru yapmak için kesin becerilere ve sabra sahip değilseniz, süslemeler ve pervazlar gibi küçük ama önemli ayrıntılara boya karıştırmak çok kolaydır. Ucuz boyacıların çoğu, daha karmaşık mimari detayları veya oda konfigürasyonlarını boyamak için iyi bir iş çıkarmaz.

Peki Biz Size nasıl yardımcı olabiliriz?

 • Boya badana mı yaptırmak istiyorsunuz?
 • Daire, ofis, dükkan, yada bir odanız için Bağcılar'da boyacı, boya ustası, dekorasyoncu, tadilat firması mı arıyorsunuz?
 • Boya badana malzemelerine mi ihtiyacınız var?
Bizi Arayın!
0532 659 79 36

Kurşun Boya Sökme Maliyeti


Bağcılar'daki eviniz veya daireniz 30 yaşından büyükse (1980'den önce inşa edilmişse), duvarlardaki ve pencere / kapı kaplamasındaki mevcut boyanın kurşun içermesi yüksek bir olasılıktır. Bu, özellikle evde yaşayan küçük çocuklar varsa ciddi bir sağlık tehlikesidir. Duvarlarınızda kurşun boya olabileceğinden şüpheleniyorsanız, en iyisi yeni boyalar sürmeden önce test etmek ve onları ortadan kaldırmaktır. Laboratuvar ortamında profesyonel kurşun testi ve kaldırma Bağcılar'da 3 oda 1 salon 2 banyolu bir ev için 3400 TL - 4000 TL'dir.

Kendiniz Yaparsanız İç Cephe Boyama Maliyeti


Bir odayı veya hatta tüm evi yeniden boyamak, en popüler kendin yap tadilat projelerinden biridir. Bunun nedeni, bütçe bilincine sahip Bağcılar'daki birçok ev sahibinin evlerini boyamak için zaman ve çaba harcamayı tercih etmeleri ve ardından profesyonel bir boyama işine +2000 TL harcamak istememeleridir. Gerçek şu ki, evinizi kendiniz boyamayı tercih ederseniz profesyonel boyacı maliyetinden % 50-60 oranında tasarruf edebilirsiniz.

Büyük maliyet tasarrufu, en büyük avantajı olsa da, ne yapmak istediğinize karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı ciddi dezavantajlar vardır:

 • Boya işi, profesyonellerin boyama hızına kıyasla sizin için çok daha uzun sürecek. Deneyimli bir Bağcılar boyacı ekibi tüm evi 1-3 günde boyayabilir (metrekare ve işin karmaşıklığına bağlı olarak). Ancak sadece hafta içi akşamları ve hafta sonları boya badana yaparsanız aynı iş 2-3 haftayı bulabilir. Bu süre zarfında, boyadığınız alan kullanılamayacak ve ev genel bir kargaşa içinde olacaktır.
 • Kurulum ve temizlik çok zaman alır ve yoğun emek gerektirir. Mobilyaların taşınması da büyük bir sıkıntıdır.
 • 260 cm tavanlı dikdörtgen veya kare bir odayı boyamak oldukça kolayken, daha karmaşık iç tasarım, boya işini çok daha zor hale getirir. Özel ekipman ve beceriler gerektirir. Süslemeyi ve taç pervazları iyi boyamak da uzman becerileri gerektiren ve karıştırılması kolay bir görevdir.
 • Halihazırda birkaç kez boya badana yapmadıysanız ve bunda gerçekten iyi değilseniz, bir Bağcılar boya ustası ile karşılaştırıldığında, bir aceminin duvarınızı boyadığını söylemek genellikle çok kolay olacaktır.. Ne yazık ki, duvarlar iyi görünmeyecek ve evinizin genel estetik çekiciliğini gerçekten azaltabilecek birçok hatalar görünecektir.

Sorunsuz ve kaliteli boya badana hizmeti almak ve yardımcı olabileceğimiz diğer konular hakkında görüşmek için ustamızı hemen arayın.

İletişim


boyabadana.ustasiyiz.org®
Bağcılar Boyacı Ustası
Bağcılar Boya Badana Hizmeti

Bağcılar, İstanbul, Türkiye

Email Gönder
boyabadana.ustasiyiz.org

0532 659 79 36

Randevu Oluştur


İlgili aramalar: Bağcılar boya ustası, Bağcılar boyacı ustası, Bağcılar boya badana ustası, Bağcılar boya badana firmaları, boyacı veysel, boyacı zeki, boyacı ahmet, boyacı ali, boyacı cengiz, boyacı ve alçıcı, boyacı badanacı