Kandıra
Boyacı Ustası
Boya Badana


Kandıra boyacı ustası 96 mahallede hizmet vermektedir.

 1. Kandıra: 0532 490 10 36
 2. Boyacı Ustası:

Kandıra'da dekorasyon ve tadilat işleriniz birikmeye başladıysa, hiç bitmeyecek gibi görünen bir "yapılacaklar" listeniz varsa, O büyük ev yenileme projesini ertelemeden bize ulaşın. Kandıra boya badana ustalarımız için metre kare hiç önemli değil. Kandıra'daki boyacı ustaları büyük yada küçük tüm mekânların rengini, atmosferini değiştirip, güzelleştirmektedir. Hemen bizi arayın, Kandıra'daki evinizi boyayalım..

İletişim
0532 490 10 36

Boya badana konusunda kendini geliştirmiş, (MYK) mesleki yeterlilik belgesi bulunan nitelikli Kandıra boyacı ustası, içinde bulunduğumuz bu süreçte evde yaşamanın keyfini çıkarmanız için evinizi düzene sokmanıza yardımcı olacak (en azından boya badana konusunda) deneyimli profesyonellerdir.

Kandıra'da sadece ev yok elbette.. Bizim boya badana ustalarımız Kandıra genelinde ofis ve kurumsal firmaların dış ve iç cephesinin boyanması konusunda hizmet verebilecek tamamen lisanslı ve sigortalı çalışan kalifiye boya badana ustasıdır.

Kandıra'da Nerelerdeyiz?


  Diğer Hizmet Bölgeleri


  Ağaçağıl Mah, Ahmethacılar Mah, Akbal Mah, Akçabeyli Mah, Akçakese Mah, Akçaova Mah, Akdurak Mah, Akıncı Mah, Alefli Mah, Antaplı Mah, Avdan Mah, Aydınlık Mah, Babaköy Mah, Babalı Mah, Bağırganlı Mah, Balaban Mah, Balcı Mah, Ballar Mah, Beyce Mah, Beylerbeyi Mah, Bolu Mah, Bozburun Mah, Cebeci Mah, Çakırcaali Mah, Çakmaklar Mah, Çalca Mah, Çalköy Mah, Çalyer Mah, Çamkonak Mah, Çarşı Mah, Çerçili Mah, Dalca Mah, Deliveli Mah, Doğancılı Mah, Döngelli Mah, Duraçali Mah, Duraklı Mah, Eğercili Mah, Elmacık Mah, Esentepe Mah, Ferizli Mah, Gebeşler Mah, Goncaaydın Mah, Hacılar Mah, Hacımazlı Mah, Hacışeyh Mah, Hediyeli Mah, Hıdırlar Mah, Hüdaverdiler Mah, İncecik Mah, Kabaağaç Mah, Kanatlar Mah, Karaağaç Mah, Karadivan Mah, Karlı Mah, Kaymaz Erikli Mah, Kaymaz Mah, Kefken Mah, Kıncıllı Mah, Kırkarmut Mah, Kızılcapınar Mah, Kocakaymas Mah, Kubuzcu Mah, Kurtyeri Mah, Lokmanlı Mah, Mancarlar Mah, Merkez Erikli Mah, Mülküşehsuvar Mah, Nasuhlar Mah, Orhan Mah, Ömerli Mah, Özbey Mah, Pelitpınarı Mah, Pınardüzü Mah, Pınarlı Mah, Pirceler Mah, Safalı Mah, Sarıahmetler Mah, Sarıcaali Mah, Sarıgazi Mah, Sarnıçlar Mah, Selametli Mah, Selimköy Mah, Sepetçi Mah, Seyitaliler Mah, Sinanlıbilallı Mah, Sucuali Mah, Süllü Mah, Şerefsungur Mah, Tatarahmet Mah, Teksen Mah, Terziler Mah, Topluca Mah, Üğümce Mah, Yağcılar Mah, Yusufça Mah,

  Kandıra İç Cephe Boyacı Ustası


  Kandıra'da bir mekanın ev yada ofis fark etmeksizin iç cephe rengini değiştirerek işinize veya evinize gelenleri etkileyebilirsiniz. Kandıra bölgesinde yaşıyor ve güvenilir, tecrübeli ve uygun fiyatlı boya badana ustaları, boyacı arıyorum diyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Tüm Kandıra iç cephe boyama ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Çoğu zaman Kandıra iç cephe boyası aynı gün tamamlanabilir. Daha fazla zaman gerektiren iç mekan boya projeleri için size uygun gün belirlenerek çalışma yapılır. Ücretsiz fiyat teklifi almak için bize ulaşın.

  Kandıra'da yaptığımız her boya badana işinden büyük gurur duyuyoruz. Ürünlerde ve mevcut uygulama tekniklerinde sadece en iyiyi kullanıyoruz. Kandıra'daki evinizin mutlak en iyiyi hak ettiğine inanıyoruz. İç cephe boya ustası yıllar içinde yüzlerce konut boyama işini tamamladı ve verimli olmak, mükemmel işçilik sağlamak için ne yapması gerektiğini biliyor. İşin sonunda bizim kadar gurur duyacağınıza eminiz.

  Boya badana sonrası bir damla boya bulmak imkasızdır.

  Ayrıca Kandıra'daki evlerin bir evden daha fazlası olduğunu da biliyoruz. Kaliteli bir iç cephe boyası ile evin değerini artırmanıza yardımcı olabiliriz. Yıllardır insanların evlerini yenilemelerine ve iyileştirmelerine yardımcı oluyoruz. Pervazları, kestirme, rötuş işlerini, köşeleri, alçıpan niş gibi girinti, çıkıntıların olduğu bölgelere özellikle ince işçiliklere dikkat edeceğiz. Baştan sona sonuçlardan etkileneceksiniz. Kandıra boya ustası, evinizi hayal ettiğiniz eve dönüştürecektir. En iyi renkleri ve boyaları seçmenize yardımcı olmaktan yerinde kapsamlı temizliğe kadar, işimize hak ettiği saygıyı gösteriyoruz. İç cephe boyama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.

  Kandıra Dış Cephe Boyama


  Dış cephe boyama işinizin amacı ister tamir etmek, ister yenilemek, ister Kandıra'daki evinizin görünümünü güzelleştirmek olsun, yeni bir kat boya, evinizi yeniden şekillendirme ihtiyaçlarınız için düşük maliyetli bir çözüm olacaktır. Kandıra dış cephe boyama ustası ekibi Kandıra'daki ev sahiplerine boya badana hizmetleri sunan ehil ustalardan oluşmaktadır. Kişiliğinizi ve estetik anlayışınızı yansıtan doğru boyaları ve kaplamaları seçmenize yardımcı olurken, evinize değer katan ve çekiciliğini artıran tecrübeli Kandıra dış cephe boyacılarıyız. Kandıra boyacı ustası evinizin dışını yeniden boyadığında potansiyel olarak evinizin değerine binlerce Türk lirası ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Dış cephe boyama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizi aramaktan çekinmeyin.

  Galeri


  Boya Badana Fiyatı Hesaplama


  Boya badana maliyet hesabı yaparken;

  • Tek odayı mı yoksa tüm evi mi boyatmak istiyorsunuz?
  • Zaten yaşadığınız, mevcut evinizde tüm odalar yeniden mi boyanacak yoksa yeni yapılan bir inşaat evde ilk defa mı boya badana yapılacak?

  Kandıra'daki evinizi profesyonelce boyamak ve sağlıklı fiyat bilgisi verebilmek için yukarıdaki gibi bazı bilgileri bilmemiz gerekiyor. Kandıra bölgesinde bugün 2 + 1 ortalama 85 metrekarelik bir daire boya badanası ortalama maliyeti 6.500 lira ile 8.000 lira arasında ödüyorsunuz. 25-30 metrekare tek bir oda için yaklaşık 2.750 TL ile 3.250 TL arasında ücret ödersiniz. Bu fiyatlar, zemin hazırlık, onarım ve diğer faktörlerin miktarına bağlı olarak değişebilir. Yukarıda iletilen fiyatlar maksimum 270 cm tavan yüksekliği içindir. Tavanlarınız daha yüksekse, toplam fiyata ek adım başına yaklaşık %9 eklemelisiniz. Kandıra boya badana fiyatları tüm duvarlara 2 kat açık renkli boya, standart tavanlara 2 kat badana uygulanacağı varsayımıyla hesaplanır. Mobilyaların taşınması veya kaplanması, pervazların boyanması, alçıpan ve dış duvar hasarlarının tamiri veya kapı / pencerelerin boyanması bu fiyata dahil değildir. Odaları daha koyu renklerde boyamak istiyorsanız, uygun renk ve renk doygunluğu elde etmek için 2 kattan fazla boya gerekecek ve böylece maliyeti artıracaktır. Desenli tavan ve duvarlarınız varsa Kandıra boya ustaları kaliteli bir iş yapabilmek için çok daha fazla zaman harcaması gerekecektir, bu nedenle maliyetler daha da artacaktır. Kandıra'da doğru fiyat bilgisi almak için mutlaka ustalarımıza danışın.

  Boya Badana İşçilik Fiyatları


  Ortalama olarak, Kandıra'da ev sahiplerinin profesyonel boya badana işçiliği ve malzemeleri için metrekare başına 100-150 TL harcadıklarını öğrendik. Böylece 3+1 130 metre kare bir evi boyamanın maliyeti ₺13.000 ile ₺15.000 arası olur. Toplam metrekare, iş karmaşıklığı ve kullanılan astar ve boya kalitesine bağlı olarak maliyet metrekare başına 150-200 liraya kadar çıkabilir. İşçilik yada emek, toplam maliyetin %75-80'ini oluşturmaktadır. Dokulu duvarlara veya tavanlara sahip olmak istiyorsanız, m² başına iş için en az %50 daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir. İç cephe boyası fiyat ve kalite açısından gerçekten farklılık gösterir. Kandıra'da nalburda satılan markası olmayan ucuz boyaları litresini 50-60 TL fiyata sahip olabilirsiniz. Ancak Polisan, Dyo, Fawori, Marshall, Filli Boya gibi çok yüksek kaliteli pigmentlere ve benzersiz renklere sahip üst düzey markaların litresi 140-160 TL'ye kadar mal olabiliyor.

  Kandıra Boya Ustası Fiyatları


  Kandıra'da çoğu profesyonel boyacı ustası ya metrekare ya da tüm ev için ücret aldığını unutmayın. Bununla birlikte, yalnızca küçük bir alanı (bir veya iki oda) boyamak istiyorsanız, alan azaldıkça metrekare başına maliyetiniz artacaktır. Ancak, ev alanı arttıkça, metrekare başına maliyetiniz azalır. Kandıra'daki her dekorasyon projesinde olduğu gibi, ölçek ekonomisi işinizin maliyetini belirler. Diğer boyacılardan fiyat aldığınızda büyük olasılıkla farklı fiyatlarla karşılacaksınız. Tecrübeli, köklü bir iç mekan boyama ustası, yeni başlayan küçük bir şirketten yada amatör ustadan %15-20 daha yüksek boyama fiyatlarına sahip olacaktır. Kandıra'da boya badana ustasıyla anlaşmadan önce, kullanılan tüm malzemeler, boyalar ve işçilik fiyatını doğru aldığınızdan emin olun. Kaç kat boya uygulanacağını ve kullanılacak boyanın markasını öğrenin. Kandıra boya badana ustalarımız genellikle Jotun, Marshall, Polisan, Dyo gibi kaliteli markaları kullanır.

  0532 490 10 36

  Ucuz Boyacı Ustası Dezavantajları


  İç cephe boyama, elektrik veya sıhhi tesisat işlerinin aksine oldukça kolay bir iş gibi görünebileceğinden, paradan tasarruf etmeye ve Kandıra'daki en ucuz boya badana fiyatı almaya çalışmak caziptir. Sonuçta, profesyonel bir boya badana işi ne kadar zor olabilir?

  Gerçek şu ki, özensiz bir boyama işinde ters gidebilecek pek çok şey vardır ve berbat sonuçlar anında görünür olacaktır. Tavanı ve duvarları hazırlamak ve herhangi bir hasarı dikkatlice onarmak başarılı bir işin %50'sidir. Bununla birlikte, Kandıra'daki diğer ucuz boyacılar genellikle işin bu bölümünde acele eder. Sonuç olarak, duvarlarda küçük delikler, boya lekeleri, köpüren boya ve diğer çirkin hatalar görürsünüz.

  Son olarak, doğru yapmak için kesin becerilere ve sabra sahip değilseniz, süslemeler ve pervazlar gibi küçük ama önemli ayrıntılara boya karıştırmak çok kolaydır. Ucuz boyacıların çoğu, daha karmaşık mimari detayları veya oda konfigürasyonlarını boyamak için iyi bir iş çıkarmaz.

  Peki Biz Size nasıl yardımcı olabiliriz?

  • Boya badana mı yaptırmak istiyorsunuz?
  • Daire, ofis, dükkan, yada bir odanız için Kandıra'da boyacı, boya ustası, dekorasyoncu, tadilat firması mı arıyorsunuz?
  • Boya badana malzemelerine mi ihtiyacınız var?
  Bizi Arayın!
  0532 490 10 36

  Kurşun Boya Sökme Maliyeti


  Kandıra'daki eviniz veya daireniz 30 yaşından büyükse (1980'den önce inşa edilmişse), duvarlardaki ve pencere / kapı kaplamasındaki mevcut boyanın kurşun içermesi yüksek bir olasılıktır. Bu, özellikle evde yaşayan küçük çocuklar varsa ciddi bir sağlık tehlikesidir. Duvarlarınızda kurşun boya olabileceğinden şüpheleniyorsanız, en iyisi yeni boyalar sürmeden önce test etmek ve onları ortadan kaldırmaktır. Laboratuvar ortamında profesyonel kurşun testi ve kaldırma Kandıra'da 3 oda 1 salon 2 banyolu bir ev için 3400 TL - 4000 TL'dir.

  Kendiniz Yaparsanız İç Cephe Boyama Maliyeti


  Bir odayı veya hatta tüm evi yeniden boyamak, en popüler kendin yap tadilat projelerinden biridir. Bunun nedeni, bütçe bilincine sahip Kandıra'daki birçok ev sahibinin evlerini boyamak için zaman ve çaba harcamayı tercih etmeleri ve ardından profesyonel bir boyama işine +2000 TL harcamak istememeleridir. Gerçek şu ki, evinizi kendiniz boyamayı tercih ederseniz profesyonel boyacı maliyetinden % 50-60 oranında tasarruf edebilirsiniz.

  Büyük maliyet tasarrufu, en büyük avantajı olsa da, ne yapmak istediğinize karar vermeden önce göz önünde bulundurmanız gereken bazı ciddi dezavantajlar vardır:

  • Boya işi, profesyonellerin boyama hızına kıyasla sizin için çok daha uzun sürecek. Deneyimli bir Kandıra boyacı ekibi tüm evi 1-3 günde boyayabilir (metrekare ve işin karmaşıklığına bağlı olarak). Ancak sadece hafta içi akşamları ve hafta sonları boya badana yaparsanız aynı iş 2-3 haftayı bulabilir. Bu süre zarfında, boyadığınız alan kullanılamayacak ve ev genel bir kargaşa içinde olacaktır.
  • Kurulum ve temizlik çok zaman alır ve yoğun emek gerektirir. Mobilyaların taşınması da büyük bir sıkıntıdır.
  • 260 cm tavanlı dikdörtgen veya kare bir odayı boyamak oldukça kolayken, daha karmaşık iç tasarım, boya işini çok daha zor hale getirir. Özel ekipman ve beceriler gerektirir. Süslemeyi ve taç pervazları iyi boyamak da uzman becerileri gerektiren ve karıştırılması kolay bir görevdir.
  • Halihazırda birkaç kez boya badana yapmadıysanız ve bunda gerçekten iyi değilseniz, bir Kandıra boya ustası ile karşılaştırıldığında, bir aceminin duvarınızı boyadığını söylemek genellikle çok kolay olacaktır.. Ne yazık ki, duvarlar iyi görünmeyecek ve evinizin genel estetik çekiciliğini gerçekten azaltabilecek birçok hatalar görünecektir.

  Sorunsuz ve kaliteli boya badana hizmeti almak ve yardımcı olabileceğimiz diğer konular hakkında görüşmek için ustamızı hemen arayın.

  İletişim


  boyabadana.ustasiyiz.org®
  Kandıra Boyacı Ustası
  Kandıra Boya Badana Hizmeti

  Kandıra, Kocaeli, Türkiye

  Email Gönder
  boyabadana.ustasiyiz.org

  0532 490 10 36

  Randevu Oluştur


  İlgili aramalar: Kandıra boya ustası, Kandıra boyacı ustası, Kandıra boya badana ustası, Kandıra boya badana firmaları, boyacı veysel, boyacı zeki, boyacı ahmet, boyacı ali, boyacı cengiz, boyacı ve alçıcı, boyacı badanacı